Still a little girl

14:20

Trzeba to w końcu z siebie wyrzucić- uwielbiam rysować bajkowe postacie. Wiem jak to brzmi- 19-latka, która bawi się w rysowanie Myszki Mickey? o.O Ale to wychodzi mi najlepiej i z tego czerpię największą przyjemność. Przygoda z tego typu rysowaniem zaczęła się dla mnie mniej więcej w 5 klasie podstawówki i można powiedzieć, że trwa do dzisiaj, chociaż dawno nie rysowałam już tego typu motywów (brak czasu).

Także dzisiaj tylko 2 rysunki, tak na wstęp, żebyście mogli przyzwyczaić się do widoku bajkowych postaci na moim blogu :)Tym razem mam skany tych rysunków, bo za czasów gdy je rysowałam, moja szanowna drukarka jeszcze działała.
Dodam jeszcze, że nadal uwielbiam Disneya! 

Zerknij i tutaj

19 komentarze

 1. Masz do tego talent! Czy mogłabyś narysować dla mnie Simbę z 'Króla lwa' ? Kocham tą bajkę. :)
  Nie przestawaj rysować tego co lubisz - mimo wszystko. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo :) Oczywiście, postaram się, chociaż nie rysowałam przez taki kawał czasu, że nie za bardzo pamiętam jak to się robi :D Ale to stanowi dla mnie wyzwanie więc w najbliższym czasie spróbuję ;)

   Usuń
 2. Ja też... uwielbiam też wiele innych rzeczy, z których byłam pewna, że wyrosnę... ech :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetnie rysujesz! Bardzo mi się podobają Twoje rysunki :) Też w dzieciństwie trochę szkicowałam, ale teraz z braku czasu już przestałam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Karne to bardziej łuty szczęścia, niż prawdziwa piłka... a faul na Neymarze był po prostu bezczelny. Odniosłam wrażenie, że była to zamierzona próba wyeliminowania najsilniejszego z przeciwników. Na szczęście - nieskuteczna :D
  Buziaki.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja również uwielbiam Disney'a :D Kurczę, kto z nas go nie kocha...
  Masz naprawdę talent!

  OdpowiedzUsuń
 6. Pięknie rysujesz ! :)

  http://mickeymousegirlsss.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Naprawdę świetnie rysujesz! :D Jestem rok młodsza, a nadal na niektórych bajkach Disneya ryczę. Z tych bajek się nie wyrasta. ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ej, to wcale nie jest dziwne :P Po pierwsze - nigdy nie jest za późno na Disney'a, po drugie, przecież wszyscy ludzie którzy profesjonalnie tworzą rysunki do filmów i tworzą animacje są dorośli... Rysunki są świetne, wyglądają ja oryginały wyjęte z bajki :)

  OdpowiedzUsuń
 9. zaglądałaś do namiotu madame? z biżuterią. sprzedawałam tam XD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie kojarzę niestety... A gdzie handlowałaś? W centrum przy fontannie? Bo ja do centrum Jastrzębiej miałam tak około 2,5km i po drodze było też dużo namiotów :)

   Usuń
 10. Dziękuję, dziękuję, niezwykle mi miło! :D
  Disney jest genialny, jak tu go nie uwielbiać? Rysujesz naprawdę ślicznie, z jaką precyzją! Masz talent :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Muszę przyznać, ze świetnie ci to wychodzi :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Widzisz mamy ze sobą coś wspólnego :D

  http://mickeymousegirlsss.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. Rysunki są świetne, z niecierpliwością czekam aż wrzucisz ich więcej !
  Disney ma to do siebie, że jest ponadczasowy, w dodatku wychowywałyśmy się na ich bajkach, dlatego zawsze będziemy czuć tą sympatię. Często oglądam bajki Disney'a albo ogólnie filmy z DreamWorks <3
  Pozdrawiam ! :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Niestety nie, bo nie byłam w mat-fizie, a gdy pokochałam królową nauk, było już za późno na zmiany :< Ale może to i dobrze, bo podobno w tym roku nawet rozszerzenie wzięli z kosmosu. Mój kolega zdobył AŻ 8%! :D Też zdawałaś maturkę w tym roku czy wcześniej? ;>

  OdpowiedzUsuń
 15. O cholerka, to rzeczywiście los zdecydował za Ciebie! :D Widzisz, dobrze się złożyło, rozszerzenie z matmy było Ci przeznaczone :> A jakie teraz plany?

  OdpowiedzUsuń
 16. Mam identyczną pasję ^^

  OdpowiedzUsuń
 17. Też uwielbiam rysować Disneya, ale tylko tego starego, bo to jedyne co m w miarę wychodzi (no, pomijając Aanga). A rysownicy Disneya to najlepsi rysownicy na świecie!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz i zapraszam ponownie! :)
Obserwacji za obserwację mówię nie. Jeśli chcesz zaobserwować mój blog, będzie mi bardzo miło, ale jeśli zrobisz to dlatego, że Ci się podoba, nie dlatego, że liczysz na rewanż.

Translate