End&beginning

18:11

Ostatnia matura już za mną. Stąd postanowienie założenia bloga wcielam w życie i cóż... zaczynam blogować! Dosyć trudno zebrać słowa i stworzyć z nich sensowne zdanie do pierwszego posta... Ale jakieś wprowadzenie musi być, także już zaczynam.
Otóż nazwa bloga jest spontanicznym pomysłem chociaż blog z muzyką niewiele będzie miał wspólnego. Teoretycznie! Dla mnie muzyka jest bodźcem, który sprawia, że mam lepszy humor, a wszystko co będę tu prezentować stanowi moje pasje, więc powiedzmy, że to taka moja muzyka:) A teraz kilka słów o tematyce. Żeby nie zanudzać: fotografia, decoupage, rysowanie i wszystko co mi jeszcze przyjdzie do głowy :) Także zapraszam na mojego bloga i z góry przepraszam za niedociągnięcia ale dopiero zaczynam działalność w blogowym świecie więc musi minąć trochę czasu zanim się z tym oswoję. Tyle!:) Do zobaczenia!


                                                                                                                                             
                                                                                                                                                         

Zerknij i tutaj

4 komentarze

 1. Witam Cię w blogsferze i czekam na pierwszy post. :D
  Mam nadzieję, że będziesz częściej zaglądać do mnie, bo ja lubię jak takie pełno-zdaniowe komentarze tak jak ten, który mi zostawiłaś. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło mi:) Cały czas zaglądam tylko komentuje dopiero od dziś :D W każdym razie blogi o tematyce artystycznej są moimi ulubionymi, a już tematyka modelinowa totalnie mnie pochłonęła :D Sama chciałabym spróbować ulepić coś z modeliny ale raz próbowałam i efekty były masakryczne, więc porzuciłam ten pomysł- ale do czasu! :) I w grę wchodziła nauka bo przez ten rok nic twórczego to ja nie zrobiłam, ale od czego są najdłuższe wakacje żeby to nadrobić :D I dziękuję za pierwszy komentarz bo to od razu jakoś miło, że ktoś przeczytał ;)

   Usuń
  2. Polecam torturowanie modeliny kiedy się tylko da. :D Ja dopiero od niedawna jestem zadowolona z tego co lepię. Po trzech latach. xD
   Ja się boję pomyśleć ile będę tworzyć jak skończę szkołę. o.O Chyba od biurka nie odejdę. xD
   Cieszę się mocniej, albowiem postanowiłam zostać twoją wierną czytelniczką. :D
   Ach, i wyłącz weryfikacje obrazkową, bo to tortura. :X

   Usuń
  3. I znowu: miło mi :D Myślałam kiedyś nad tym żeby połączyć decoupage i modelinę (dziwnie to brzmi xD) ale skończyło się na myśleniu :D I niestety tworzenie po skończeniu szkoły nie jest takie proste, przynajmniej w moim przypadku, bo sama spodziewałam się, że po ostatniej maturze zacznę znowu normalnie funkcjonować i tworzyć, ale co z tego że już po maturach kiedy ja weny nie mam :( Taka przerwa od tworzenia robi swoje, mój mózg wysyła mi sygnały tylko typu śpij i jedz :D I dziękuję bardzo za radę, już wyłączyłam i mam nadzieję, że wszystko jest ok, jakby co to chętnie przyjmę porady w kwestiach technicznych bloga :D

   Usuń

Dziękuję za komentarz i zapraszam ponownie! :)
Obserwacji za obserwację mówię nie. Jeśli chcesz zaobserwować mój blog, będzie mi bardzo miło, ale jeśli zrobisz to dlatego, że Ci się podoba, nie dlatego, że liczysz na rewanż.

Translate